ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اعلام عملکرد مدیریت حمل و نقل عمومی کیش در نه ماه نخست سال 96

 

اعلام عملکرد مدیریت حمل و نقل عمومی کیش در نه ماه نخست سال 96

 

معاونت امور شهری شرکت عمران، آب و خدمات سازمان منطقه آزاد کیش گزارش عملکرد نه ماهه ابتدایی مدیریت حمل و نقل عمومی را در سال جاری اعلام کرد.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، در بخش حمل و نقل عمومی، هشت شرکت حمل و نقل شهری با هفتصد و چهل و نه خودرو و یک هزار و دویست و هفتاد و پنج راننده در دو بخش تاکسیرانی و مینی بوسرانی به کیشوندان و گردشگران تور کیش خدمات ارائه می کنند.

از وظایف مهم این مدیریت، بررسی صلاحیت رانندگان به منظور صدور کارت تردد وسایل نقلیه عمومی و شخصی اعم از تاکسی، کامیونت و مینی بوس تور هتل ها است. به همین منظور در نه ماه ابتدایی سال جاری،  تعداد چهار هزار و نود دفترچه تردد، سه هزار و دویست و هشتاد و هشت معرفی نامه برای استعلام در حوزه های اماکن، راهور و بهداشت صادر و چهل و نه مجوز فعالیت اقتصادی تمدید شده است.

در مورد پیگیری و تحویل لوازم به جا مانده در وسایل نقلیه عمومی به مسافران نیز تعداد دو هزار و نود و هفت مورد مفقودی، هشتصد و چهل و سه مورد مکشوفه، سیصد و نوزده مورد تحویلی در این مدیریت اعلام  و تعداد بیست هزار و پانصد و بیست تماس با سامانه 141 نیز بررسی و اعلام نتیجه شده است.

همچنین، در بخش کنترل و نظارت بر عملکرد کلیه خودروهای عمومی از طریق سیستم هوشمند یا مونیتورینگ تاکسیمتر، GPS و دستگاه کارتخوان، تعداد شش هزار و هفتصد و هفتاد و دو مورد از این تجهیزات بررسی شدند. با توجه به شرایط زیست محیطی جزیره کیش و تصویب شورای ترافیک، تعداد سیصد خودرو با پایان یافتن عمر مفید خودرو تعویض شدند تا با ورود خودروهای جدید خدمات شایسته تری به مسافران ارائه دهند.

شایان ذکر است، برگزاری دوره های آموزشی تشریفات، آداب معاشرت و آموزش زبان انگلیسی، اعمال قانون به رانندگان متخلف و تشویق رفتارهای مثبت رانندگان، ساماندهی ایستگاه های وسایل نقلیه عمومی، تعیین خط سیر و صدور عوارض خودرویی برای کلیه خودرو های موجود در جزیره از دیگر اقدامات و وظایف مدیریت حمل و نقل معاونت امور شهری شرکت عمران، آب و خدمات کیش است.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما