ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اعلام تفریحات دریایی جشنواره تابستانی کیش

 

اعلام تفریحات دریایی جشنواره تابستانی کیش

 

محب علی خدایی معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش از رونق گردشگری جزیره کیش در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد و بیان کرد: ورود گردشگران به جزیره کیش امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از افزایش قابل قبولی برخوردار بوده است.

معاون سازمان منطقه آزاد کیش افزود: در ماه مبارک رمضان و رکود گردشگری در کل کشور، ورود گردشگران تور کیش به جزیره کیش همچنان ادامه دارد و اظهار کرد: روند طبیعی ورود گردشگران به جزیره کیش در ماه رمضان و فصل امتحانات بیانگر استقبال مردم از جاذبه‌های گردشگری این جزیره است و ورود گردشگران به این جزیره در مقایسه با رمضان سال گذشته با افزایش همراه بوده است.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش، نرخ مناسب خدمات تفریحی، اقامتی، پذیرایی و حمل و نقل را از جمله دلایل رونق بیشتر گردشگری جزیره کیش عنوان کرد. ایشان بیان کردند با آغاز این جشنواره شاهد رونق هر چه بیشتر گردشگری تابستانی در کیش خواهیم بود.

خدایی ارائه انواع خدمات گردشگری در جزیره را با تخفیف‌های ویژه یکی از ویژگی‌های جشنواره تابستانی کیش دانست و بیان کرد: همچنین شاهد کاهش بیشتری در نرخ خدمات حمل و نقل هوایی و دریایی در ایام برگزاری جشنواره خواهیم بود.

محب علی خدایی بیان کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده و تلاش های در حال انجام از سوی منطقه آزاد کیش، جشنواره تابستانی امسال، متفاوت تر و با شکوه تر از سالهای قبل برگزار می شود و همچنین هماهنگی‌ های لازم با بخش خصوصی به منظور کاهش قیمت خدمات تفریحی، پذیرایی و اقامتی انجام شده است. ایشان با اشاره به اینکه توریسم دریایی جزء یکی از موضوعات اصلی گردشگری جزیره کیش به شمار می آید، بیان کرد: در فصل تابستان انواع خدمات گردشگری دریایی برای ورود گرشگران تور کیش به جزیره ارائه خواهد شد.

محب علی خدایی عنوان کرد: کلوپ‌ های دریایی کیش به طور منظم خدمات خود را با قیمت‌های مناسب در اختیار گردشگران قرار می‌دهند و همچنین از فعالیت شناورهای تفریحی در جزیره به منظور گشت در اطراف کیش خبر داد و گفت: تور یک روزه سفر به جزیره هندورابی نیز در ایام تابستان برقرار است.

شایان ذکر است که ورود گردشگران تور کیش از ابتدای سال جاری به منطقه آزاد کیش با مدت مشابه سال گذشته با افزایش چشمگیری همراه بوده است.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما