ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اعتماد آفرینی، ارائه خدمات با کیفیت و دریافت زضایتمندی رمز موفقیت صنعت گردشگری

 

اعتماد آفرینی، ارائه خدمات با کیفیت و دریافت زضایتمندی رمز موفقیت صنعت گردشگری

 

در جهت افزایش کیفیت یادگیری در آموزش موضوعات گردشگری، دومین سمیتئاتر مدیریت حرفه ای خدمات هتلداری در جزیره کیش برقرار شد.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، در جهت افزایش کیفیت یادگیری در آموزش در زمینه خدمات گردشگری، دومین سمیتئاتر مدیریت حرفه ای خدمات هتلداری با حضور هنرمندان حرفه ای تئاتر و تلویزیون از ساعت نه تا چهارده روز شنبه هفتم مرداد ماه با حضور محمد محب خدایی معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش، تقی تهرانی مدیرعامل موسسه آموزش علوم و فنون کیش و دبیر علمی این همایش، نیما کیمیایی سخنران این سمیتئاتر و نویسنده کتاب برگ برنده مذاکرات، دست اندرکاران، مدیران، سرپرستان و کارکنان هتل ها و مراکز اقامتی کیش و علاقمندان به صنعت هتلداری کشور در سالن خلیج فارس مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش برقرار شد.

در این سمیتئاتر محمد محب خدایی، با اظهار اینکه زبان، گویش و آموزش در دنیای امروزی تغییر کرده است گفت: تمام کسانی که در زمینه گردشگری کیش به فعالیت می کنند الگویی واقعی و مناسب در این چهارچوب در کشور محسوب می شوند.

ایشان اظهار دارند با اینکه عملکرد اصلی جزیره کیش گردشگری ست گفت: از جمله اقدامات رمز موفقیت صنعت گردشگری توسط کسانی که در قسمت های مختلف حیطه گردشگری مشغولند به وجود می آید و این افراد می توانند حس اعتماد را با خدمات رسانی با کیفیت به گردشگران تور کیش ایجاد کنند و آنان را برای سفرهای مکرر به کیش ترغیب و تشویق کنند.

محمد محب خدایی با ابراز امیدواری در راستای استمرار برپایی این سمیتئاترها بیان کرد: در این روش باز آفرینی نحوه خدمات دهی با زبان هنر است و با این روش به نقاط قوت و ضعف های خود پی می بریم و تاثیر و باز خورد مثبتی دریافت خواهیم کرد. با استمرار این برنامه ها و تشویق مدیران در زمینه های مختلف از جمله تاکسی رانی، تفریحات دریایی، رستوران ها و مراکز اقامتی سعی در پیشرفت صنعت گردشگری در جزیره کیش داریم.

محمد محب خدایی با اظهار اینکه همه افرادی که در زمینه گردشگری فعالیت می کنند تمام وقت و حتی در تعطیلات رسمی ملی و مذهبی نیز در حال خدمات رسانی به گردشگران تور کیش هستند و در ادامه افزود: با توجه به سختی کار، باید شریطی را ایجاد کرد تا خدمات رسانی با بهترین کیفیت به گردشگران انجام شود زیرا در صنعت پر رقابت گردشگری در دنیای امروز کیفیت و خلاقیت حرف اول را می زند.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش با توجه به  نظارت سامانه سناک به قسمت های مختلف گردشگری کیش بیان کرد: همکاران ما در معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش تلاش می کنند با نظارت دقیق و مداوم و رفع کاستی ها، خدمات شایسته ای به گردشگران ارائه کنند.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش در نهایت افزود: اساتید مربوطه با تمام توان این سمیئاتر ها را برقرار می کنند و با سخنرانی کمتر و اجرای نمایش بیشتر، آموزش را به نوعی انجام می دهند که حداکثر بازدهی را داشته باشد. این آموزش ها می تواند از شبکه های مختلف رسانه ای نیز پخش شود و کیش نیز در این زمینه پایلوت شود.

مدیر عامل موسسه آموزشی علوم و فنون کیش و دبیر علمی این همایش بیان کرد: اهداف برپایی 2 دوره سمیتئاتر خدمات هتلداری در جزیره کیش سبب پیشرفت و توسعه برای اثربخشی کسب و کار در زمینه هتلداری است تا مدیران بتوانند نظام مدیریتی و عوامل در اختیار خود را رصد و آسیب شناسی و دانش نیروی انسانی خود را به روز کنند. این آموزشها می تواند در بهره وری و پیشرفت خدمات رسانی تاثیر فراوانی داشته باشد.

تقی تهرانی با اشاره به اینکه به غیر از فعالان زمینه گردشگری کیش، از سایر شهرهای کشور در این برنامه شرکت کرده اند، افزود: ورود هر گردشگر داخلی می تواند برای 1 نفر و هر گردشگر خارجی برای 3 نفر شغل ایجاد کند و با بیان اینکه اقتصاد کیش بر محور گردشگری است تاکید کرد: خرسندی یک گردشگر بهترین تبلیغ است. اگر گردشگر تور کیش از خدمات گردشگری که دریافت کرده، رضایتت داشته باشد، می تواند در سطح وسیع تری برای آن منطقه گردشگری تبلیغ کند.

مدیر عامل موسسه آموزشی علوم و فنون کیش و دبیر علمی این همایش در نهایت اظهار کرد: در این سمیتئاتر سی مورد بر اساس نیاز، اولویت بندی شده و در قالب 3 پرده نمایش آموزش داده می شود و دکتر نیما کیمیایی آموزش های خود را بر پایه این نمایش ها ارائه می دهد. اجرای 3 پرده نمایش، سمی مدیا با عنوان مستند سبز و کلیپ از سایر قسمت های این برنامه بود و همچنین، در پایان این سمیتئاتر گواهی نامه معتبر به شرکت کنندگان اعطاء شد.

شایان ذکر است، اولین سمیتئاتر حرفه ای خدمات هتلداری نیز 2 خرداد ماه امسال با همکاری معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش و موسسه آموزشی علوم و فنون برقرار شد.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما