اسکی کابلی کیش

بزرگترین سایت اسکی کابلی دنیا  و اولین  سایت اسکی روی آب خاورمیانه در جزیره زیبای کیش میزبان  مسافران این جزیره زیبا میباشد .

 اسکی کابلی کیش به طول هشتصد و شصت  متر و عرض صد و شصت  متر با پنج  برج در ساحل جزیره کیش برپا گردیده  و با سرعت بیست و هشت  تا شصت و دو  کیلومتر در ساعت، در یک زمان میتواند به دوازده نفر سرویس دهد . از آنجاییکه این سایت مطابق با استانداردهای بین المللی و آخرین فن آوری روز ایجاد گردیده میتواند محل مناسبی برای برپایی مسابقات داخلی و خارجی باشد .این مجموعه همچنین با قرار گرفتن در ساحلی زیبا نمای فوقا العاده ای را به رخ بازدید کنندگان و استفاده کنندگان از سایت میکشد .

شایان ذکر است ورزش اسکی کابلی ورزش بسیار ساده ایست و همه علاقمندان در سنین مختلف میتوانند از این ورزش مفرح و جذاب لذت ببرند . در سایت اسکی کابلی علاوه بر امکانات ورزشی امکانات دیگری مانند رستوران ، کافی شاپ و آلاچیق نیز برای رفاه حال استفاده کنندگان در نظر گرفته شده است .

دیدگاه‌ها  

#1 امیر رضا فرنقی 1396-06-21 06:52
عرض ادب و احترام پرسش در مورد هتل شایگان جزیره زیبای کیش ,ویژگیهای این هتل چیه؟ ,از این هتل چه طور میتونم برم مرکز شهر؟پاسخ :
باسلام. هتل شایگان هتل 5ستاره روبروی بازار پردیس 1و2 واقع شده است . از خدمات رایگان هتل صبحانه -استقبال فرودگاهی و درصد تخفیفات گردشگری و استخر صونا جکوزی مباشد .
این هتل در مرکز جزیره و در موقعیت عالی واقع شده است .
استخر شایگان در ماه گذشته بازسازی شده است .
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید