ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

استقرار سیستم مدیریت کیفیت در شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش

 

استقرار سیستم مدیریت کیفیت در شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش

 

شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش با هدف شفاف سازی هر چه بیشتر فرایندهای اجرایی و بهبود مستمر سطح خدمات و افزایش رضایت تمامی ذینفعان، موفق به اخذ استانداردهای سیستم مدیریت کیفیت شد.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش ضمن انتخاب مشاور در راستای استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای اهداف، شرح وظایف و اختیارات مندرج در اساس نامه و برنامه جامع راهبردی، فرایندهای تمام سطوح شرکت را شناسایی کرده و پس از تعیین تأثیرات متقابل این فرایندها، معیارها و روش های پایش و ارزیابی اثربخشی سیستم تدوین شد.

طبق این گزارش، این شرکت در سه بخش استانداردهای سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2015، مدیریت رسیدگی به شکایات مشتری ISO10002:2014 و مدیریت پایش و اندازه گیری رضایت مشتریان ISO10004:2012 موفق به اخذ تأییدیه نهایی نماینده شرکت ACM کشور انگلستان شد.

در نتیجه تمامی این فعالیت های پژوهشی و کارشناسی، شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش موفق به تدوین برنامه جامع راهبردی منطبق بر سیاست های کلی مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش مبنی بر خلاقیت و نوآوری در راستای تحول جزیره کیش و بکار گیری کامل سیستم مدیریت کیفیت در این شرکت شد.

گفتنی است، شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش، از سال گذشته با هدف بسترسازی و رشد و توسعه اقتصادی، صنعتی، عمرانی و بازرگانی منطقه آزاد کیش از طریق جذب سرمایه های داخلی و خارجی و ارائه خدمات پشتیبانی به کلیه فعالان اقتصادی، تمامی فرایندهای اجرایی و وضعیت موجود و نقاط ضعف و قوت، را بررسی کرده و پس از شناسایی فرصت ها و تهدیدهای پیش رو با بهره گیری از دانش و تجربه مشاوران مجرب دانشگاهی، برنامه جامع استراتژیک در سطح کلان تهیه کرد. این روند منجر به تدوین بیانه ماموریت، ارزشهای محوری و چشم انداز تبدیل منطقه آزاد کیش به قطب نو آوری در سرمایه گذاری اقتصادی و کسب و کار شد.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما