ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

استقبال 5 هزار نفری از افتتاحیه جشنواره تابستانی کیش

 مراسم افتتاحیه جشنواره تابستانی شانزدهم کیش با استقبال کم نظیر 5 هزار نفری مسافران و کیش وندان گرامی رو به رو شد . در این مراسم که ساعت 10 شب چهارشنبه شب در تالار شهر کیش برپا شد برنامه های متنوعی اجرا شد که مهمترین آنها مراسم نورپردازی ، اجرای موسیقی های زنده و اجرای مسابقات و قرعه کشی بود . میهمان ویژه برنامه نیز محمد اصفهانی بود که چند قطعه از کارهایش را به صورت زنده اجرا کرد .

 قرعه کشی خودروی جشنواره نیز برگزار شد و این خودرو به برنده خوش شانس جشنواره تقدیم شد . همچنین جوایز 10 میلیون ریالی ، 5 میلیون ریالی ، سه میلیون ریالی و دو میلیون ریالی جشنواره نیز مشخص شدند .اجرای مراسم افتتاحیه را نیز جوشقانی و حسینی از مجریان مشهور تلویزیون بر عهده داشتند . شایان ذکر است قرار شده تا جشنواره تا 21 شهریور ادامه داشته باشد و در تمامی طول این شبها به جز شبهای وفات و قدر مراسم جشنواره بر پا باشد .

  در مراسم افتتاحیه شانزدهمین جشنواره تابستانی کیش  که شامگاه چهارشنبه پنجم تیرماه جاری در تالار شهر کیش آغاز شد بیش از 5 هزار نفر از ساکنان و گردشگرانی که از نقاط مختلف کشور به جزیره کیش سفر کرده بودند حضور داشتند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما