ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

استقبال کیشوندان و گردشگران از امکانات پلاژ های ساحلی کیش

 

پلاژهای ساحلی کیش

پلاژهای بانوان و آقایان کیش با امکانات فرح بخش ، پذیرای گردشگران و کیشوندان هستند. به گزارش سازمان منطقه آزاد کیش ، ظرفیت طبیعی کیش سبب میشود که همیشه اکثر گردشگران بخاطر استفاده از این طبیعت زیبا از کیش دیدن کنند.

سواحل مرجانی و زیبایی جز جاذبه های گردشگری منطقه کیش است و این ساحل پوشیده از ماسه و دارای رنگی نقره فام و شفاف است . کلوپ های دریایی در کنار سواحل و در هر 2  پلاژ سبب تفریحات آبی و ورزش افراد محسوب می شود.

پلاژ های ساحلی کیش از زمان های قدیم تا به امروز مورد توجه گردشگران و کیشوندان بوده است . در 4 سال قبل توجه خاص سازمان منطقه آزاد کیش به پیشرفت گردشگری و تفریحات خانوادگی در جزیره این 2  مجموعه را نیز وسعت داده  و  سطح کیفی آن مناطق را افزایش داده  تا جایی که اکنون پلاژ بانوان دلیل سفر خانواده ها به کیش مبدل شده  و پلاژ آقایان علاوه بر امکانات تفریحی و ساحلی از ویژگی های منحصر بفردی از قبیل زمینهای استاندارد والیبال ساحلی  و 1 قطعه زمین فوتبال ساحلی برخوردار شده است.

مجموعه ساحلی پلاژ آقایان در سواحل شمال شرقی واقع شده و دارای  مساحتی در حدود ده هزار متر مربع می باشد. امکانات پلاژ آقایان شامل :  امکانات ماساژ، سالن رختکن، هندبال ساحلی، امکانات قایقرانی پاروئی، حمام های سر پوشیده و رو باز، بوفه، نماز خانه و ناجیان غریق است.

به همین ترتیب مجموعه پلاژ بانوان دارای زمینی به وسعت بیست هزار مترمربع واقع در سواحل شمالی جزیره مقابل ساختمان مرکزی مخابرات بنا شده است . پلاژ بانوان دارای امکاناتی شامل:  آرایشگاه، حمام های دارای دوش آب شیرین صحرایی و سرپوشیده، تخت و سایه بان، جایگاه های برای فروش وسیله های شنا و بهداشتی، مواد غذایی، نقش حنا، بافت مو، زمین والیبال، زمین بدمینتون، سرویس های بهداشتی، نمازخانه، سالن رختکن با قابلیت هشتصد و هفتاد و هشت لاکر ، ناجیان غریق و  اتاق ماساژ  مورد استفاده بانوان قرار می دهند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما