ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

استقبال بی نظیر گردشگران از پلاژ های ساحلی کیش

 

استقبال بی نظیر گردشگران از پلاژ های ساحلی کیش

 

پلاژ های ساحلی کیش در نوروز 97 با استقبال چشمگیر گردشگران مواجه شد.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، بر اساس آمارهای اعلام شده از سوی ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی از بیست و هشتم اسفند ماه تا هشتم فروردین 97 تعداد هفت هزار و هفتصد و چهل و نه نفر از امکانات پلاژ آقایان جزیره کیش استفاده کرده اند که درمقایسه با آمار دو هزار و هشتصد و پنجاه و چهار نفر در سال گذشته شاهد افزایش چهار هزار و هشتصد و نود و پنج نفر در تعداد مراجعه کنندگان هستیم.

همچنین پلاژ بانوان جزیره کیش نیز در همین تاریخ پذیرای بیست هزار و صد و ده نفر بود که در مقایسه با آمار پنج هزار و هفتصد و چهل نفری سال گذشته در همین ایام، چهارده هزار و سیصد نفر افزایش تعداد گردشگر داشته است.

مجموعه ساحلی پلاژ آقایان با مساحتی در حدود ده هزار متر مربع در سواحل شمال شرقی واقع شده و شامل پلاژ آقایان، سه باب زمین والیبال ساحلی، یک باب زمین فوتبال ساحلی، هندبال ساحلی، امکانات قایقرانی پاروئی ( کانو- تورینگ ) دوش های سر پوشیده و رو باز، رختکن، اتاق ماساژ، بوفه و نماز خانه است.

همچنین مجموعه پلاژ بانوان در سواحل شمالی جزیره در زمینی به وسعت بیست هزار متر مربع میزبان بانوان گردشگران تور کیش و کیشوندان است. در این پلاژ امکاناتی از قبیل دوش آب شیرین صحرایی و سر پوشیده، تخت و سایه بان، غرفه های فروش لوازم شنا و بهداشتی، مواد غذایی، آرایشگاه، نقش حنا، بافت مو، زمین والیبال، زمین بدمینتون، سرویس های بهداشتی، نمازخانه، رختکن با ظرفیت هشتصد و هفتاد و هشت لاکر و امکانات ماساژ وجود دارد که به مراجعه کنندگان خدمات ارائه می کنند.

گفتنی است، در کنار این امکانات وجود ناجیان غریق در دو پلاژ آقایان و بانوان تامین کننده ایمنی مراجعه کنندگان است.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما