ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

استفاده از برچسب قیمت روی کالاها در جزیره کیش

 

استفاده از برچسب قیمت روی کالاها در جزیره کیش

 

 

 

 

 

 

علی جیرفتی رییس کمیته نظارت بر نرخ جزیره کیش اعلام کرد از بیستم بهمن ماه سال 1393 همه کاسبان و بازاریان در کیش اقدام به استفاده از برچسب قیمت روی اجناس خود نمودند. یکی از مزایای این کار براندازی اجناس تقلبی و حراجی ها و سازماندهی شدن عرضه اجناس با مارک های معروف و معتبر می باشد. در واقع این عمل از سال نود و سه آغاز شده و در حال حاضر می توان گفت مسافران و گردشگران جزیره کیش می توانند با خیال راحت از فروشگاه ها خرید نمایند. همچنین لوازم آرایش و بهداشتی که فاقد نشان استاندارد بودند از فروشگاه ها و مغازه های جزیره جمع آوری شدند تا گردشگران با اطمینان خاطر بتوانند به خرید بپردازند.

این مسئول درباره حراجی هانیز اعلام کرد که این اماکن تنها با دارا بودن مجوز و نیز اعلام و نصب تاریخ شروع و پایان حراجی می توانند به فعالیت خود ادامه دهند و در غیر این صورت با آن ها برخورد می شود.

همچنین وی در خصوص ازدیاد جمعیت در تعطیلات نوروز در جزیره کیش و احتیاج گردشگران به مواد غذایی گفت: انتقال مواد غذایی منجمد به جزیره انجام شده و هیچ نگرانی درمورد کمبود مواد غذایی وجود ندارد و با توجه به تخفیف های اعلام شده در مراکز خرید معتبر کیش که در شهرک نوبنیاد و صدف و همچنین در کمپ های اقامتی وجود دارند وسایل آسایش و راحتی گردشگران فراهم شده است.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما