ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اجرای پروژه  پارک آهوان کیش

 

پارك آهوان کیش

 

پارك آهوان کیش

 

 معاون عمرانی سازمان منطقه آزاد کیش از عملیاتی  شدن طرح تجهیز و گسترش پارک آهوان کیش گفت . روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش در خبری اعلام نمود ، معوان عمرانی سازمان منطقه آزاد کیش  با اشاره  به استفاده از  مشاورمعمار با لحاظ نگرانیهای  زیست محیطی در ساخت پارک آهوان اعلام نمود : برای ما در پروژه‌های عمرانی مناطق طبیعی به کار گیری متخصصانی  که دارای دغدغه محیط زیست میباشند  اهمیت فراوانی دارد  و مشاور فعلی  ما در آزادسازی آهوان جزیره نقش به سزایی داشته اند .

 ایشان خاطر نشلن کردند : طرح مسیر ورودی و سر در پروژه  پارک آهوان که مشتمل بر  تندیس  و شاخصه های  حجمی هنری است آماده شده و برای ساخت آماده میشوند .

 ایشان  ضمنا  از برگزاری جلسات مشاوره برای احداث  فضاهای داخلی پارک، اقامتگاه‌ها و پارکینگ پارک آهوان خبر داد.

گفتنی است  سی راس آهوی ایرانی در سال شصت و سه  برای  زندگی و تولید مثل به کیش برده شده  که با توجه به مساعد بودن  وضعیت مناسب شمار آن‌ها در آخرین سرشماری سال هشتاد و نه  به بیش از ششصد و پنجاه  راس رسیده است.

 سازمان منطقه آزاد کیش در سال های پیش  برای ارتقا  جذابیت‌های طبیعی و گردشگری این منطقه شروع به احداث  پارک حیات وحش در زمینی به مساحت 200 هکتار نمودند . این سازمان همچنین  با اجرای طرح حصاربندی، تعدادی آبشخور برای تامین آب و علوفه مورد نیاز آهوان در زیستگاه‌های آن‌ها ساخته است . 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما