ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اجرای برنامه های متنوع گردشگری در نوروز 93

اجرای برنامه های متنوع گردشگری در نوروز 93

 

 

در جهت عرضه  خدماتی متفاوت تر شایسته تر  به مسافران نوروز 93،3  طرح عمرانی در کیش به بهره برداری رسیده  و  برنامه های متنوع گردشگری در این جزیره زیبا به اجرا در خواهد آمد.

روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش اعلام نمود ، ساخت و تجهیز پارک شهر کیش به وسعت شانزده  هکتار، آماده سازی پارک سیمرغ به مساخت بیست و هشت هزار متر مربع و ترمینال مسافری بندرگاه کیش به مساحت هفت هزارو پانصد متر مربع و مجهز به پیشرفته ترین سیستم های عرضه  خدمات گمرکی و رفاهی به گردشگران مسیر دریایی، برخی از  طرح های عمرانی میباشد  که در آستانه نوروز93 در کیش بهره برداری خواهد گردید .

ضمنا  کمپینگ چادری به مساحت پانزده  هکتار بانصب دو هزار و پانصد  چادر برای پذیرایی از  مسافران نوروز 93 آماده گردیده است.در نوروز امسال غرفه های نمایشگاهی برای عرضه محصولات فرهنگی و هنری در سواحل جزیره کیش و کمپینگ نوروزی مستقر شده و برنامه های متنوع گردشگری در در نقاط مختلف جزیره به اجرا درخواهد آمد . گردشگران و ساکنان می توانند هر روز از ساعت هجده تا بیست و یک  در کشتی یونانی ، بیست و یک  تا دوازده و نیم شب  در اسکله تفریحی و بیست و دو  تا دوازده و نیم شب  در تالار شهر ازبرنامه های متنوع و جنگ های شاد نوروزی استفاده نمایند .

اکران جدید ترین  فیلم های سینمایی روز کشور در خانه فیلم و هنر لبخند، برپایی  همایش های مفرح ورزشی در ساحل اسکله تفریحی، فعال سازی هجده  ایستگاه دوچرخه در نقاط مختلف جزیره ، افزایش ساعات فعالیت پلاژ آقایان و بانوان در تعطیلات نوروز و برگزاری کنسرت های موسیقی، جنگ شبانه  و نمایش های هنری در تالار شهر از جمله برنامه های مفرح  سازمان منطقه آزاد کیش برای پذیرایی ازگردشگران نوروزی خواهد بود . 

 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما