ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آمار گردشگران کیش از مرز 175 هزار نفر گذشت

 

آمار گردشگران کیش از مرز 175 هزار نفر گذشت

 

دبیر ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی کیش از ورود بیش از 175 هزار گردشگر تا پایان هشتم فروردین خبر داد.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، علیرضا قائدیان با بیان اینکه فعالیت ستاد نوروزی کیش از بیست و هفتم اسفندماه شروع شده و تا پایان پانزدهم فروردین 97 خدمات دهی کمیته های مختلف این ستاد ادامه دارد اضافه نمود: بر اساس آمارهای اعلام شده از بیست و هفتم اسفند 96 تا پایان هشتم فروردین 97 آمار ورود گردشگران تور کیش از دو مسیر هوایی و دریایی از مرز صد و هفتاد و پنج هزار نفر گذشت.

دبیر ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی کیش با اشاره به افزایش هشتصد تخت به ظرفیت اقامتی کیش در نوروز 97 اظهار کرد: سطح اشغال واحد های اقامتی جزیره کیش هم در این ایام که بازه زمانی یازده روزه را شامل می شود بالای نود و پنج درصد بوده است.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه میزان توجه گردشگران به فضاهای فرهنگی و تاریخی افزایش چشمگیری داشته است اظهار داشت: از بیست و هفتم اسفند 96 تا هشتم فروردین ماه 97 آمار بازدید کنندگان از مجموعه های کاریز، شهر حریره و خانه بومیان در مقایسه با سال گذشته افزایش سه برابری را تجربه کرده اند.

همچنین وی در ادامه بیان کرد: تعداد گردشگران ورودی به جزیره کیش از مسیر دریایی تا پایان هشتم فروردین بیش از هشتاد و یک هزار نفر بوده و در همین مدت به طور متوسط روزانه بیش از هشت هزار مسافر هم از مسیر هوایی وارد جزیره کیش شده اند.

دبیر ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی کیش با اشاره به کاهش ورود خودرو نسبت به سال های گذشته اضافه نمود: نوروز امسال با وجود کاهش ورود خودرو به کیش شاهد افزایش آمار گردشگران تور کیش از طریق مسیر دریایی هستیم که این موضوع بیانگر استقبال گردشگران از سفر های دریایی و توجه بیش از پیش آنها به موضوعات زیست محیطی است.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما