ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

كیش برای میزبانی نمایشگاه صنعت گردشگری آماده شده
 

 سازمان منطقه آزاد كیش و بخش خصوصی جهت برپایی ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری، هتلداری و فرصت های سرمایه گذاری آماده  می شوند.

به نقل از  روابط عمومی سازمان منطقه آزاد كیش، نمایشگاه صنعت گردشگری  كه از بیست و ششم  تا بیست و نهم  دی ماه امسال در كیش برپا  می شود عرضه آخرین تولیدات و خدمات  مرتبط با صنعت گردشگری، هتل داری  و صنایع مرتبط را در زمره اهداف اصلی خود میبیند  . همچنین  معرفی فرصت ها و همچنین ایجاد زمینه های لازم  برای حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی در كشور از دیگر اهداف برپایی این نمایشگاه در جزیره زیبای كیش است .

بر پایه همین خبر ،  این نمایشگاه ساعت پانزده  سه شنبه همین هفته  در سالن خلیج فارس مركز همایش های بین المللی كیش آغاز  و پس از آن  شركت كنندگان به محل اصلی نمایشگاه هدایت میشوند .

در این نمایشگاه حدود صدو بیست  شركت داخلی و خارجی از كشورهای  تایلند، مالزی ، تركیه و سنگاپور شركت دارند  كه تواناییهای  خود را در زمینه های  گردشگری  عرضه خواهند كرد .

بر پایه این گزارش  "بخش كودك و گردشگری " از بخشهای جدید است كه در كنار نمایشگاه اجرا خواهد شد ،  كه در آن كودكان ضمن ساخت ماكت شهرها و كشورهای مختلف، محیط نمایشگاه را برای بازدید كنندگان جذاب می كنند.

با بر پایی چنین نمایشگاه هایی امید آن میرود تا كیش نیز بتواند جایگاه خود را در بین مناطق توریستی منطقه پیدا كند . همچنین زمینه انتقال تجربیات كشورهای موفق در حوزه توریزم با فعالان این بخش در كشور فراهم شود

شایان ذكر است وجود هتل ها و مراكز اقامتی مناسب، عدم نیاز به ویزا برای شركت كنندگان خارجی  امكانات فرودگاهی و بندرگاهی مناسب، برقراری پروازهای روزانه داخلی و همچنین پروازهای متعدد در مسیر كیش به دبی  ، آب و هوای مطلوب و توریستی بودن كیش از جمله جاذبه های برگزاری این نمایشگاه در كیش است . 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما