ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آغاز پروازهای فرودگاه زنجان به مقصد کیش

 

آغاز پروازهای فرودگاه زنجان به مقصد کیش

 

ایرنا، مدیر فرودگاه زنجان اعلام کرد: پروازهای این فرودگاه به مقصد جزیره کیش با چهار پرواز از هفته آینده آغاز می شود.

به نقل از خبرنگار ایرنا در نشستی با محمد قاسمی در روز شنبه اظهار کرد: با تلاش و پیگیری های انجام شده از سوی مسئولان فرودگاه این منطقه و استاندار زنجان پروازهای این فرودگاه به جزیره کیش از چهارم دی  ماه به طور رسمی آغاز می شود و افزود: طی هفته چهار پرواز به صورت رفت و برگشت از زنجان به کیش و کیش به زنجان انجام می شود.

مدیر فرودگاه زنجان اظهار داشت: برابر با روز دوشنبه چهارم دی ماه پرواز شماره 7142 ساعت 7:30 صبح از فرودگاه کیش به مقصد زنجان انجام و ساعت 9:20 در فرودگاه کیش بر زمین می نشیند.

به نقل از قاسمی، پرواز شماره 7143 در همین روز ساعت 10:30 از فرودگاه زنجان به مقصد کیش انجام و 12:30 در فرودگاه مقصد بر زمین می نشیند. همچنین تاکید کرد: پروازهای زنجان به کیش و بالعکس طی روزهای دوشنبه و پنجشنبه هر هفته با همکاری شرکت هواپیمایی کیش ایر برقرار است و افزود: پایداری سفرهای هوایی به کیش همکاری مسئولان ذی ربط و استقبال مردم نیاز دارد که می تواند در توسعه صنعت توریسم این استان نیز تاثیرگذار باشد.

مدیر فرودگاه زنجان بیان کرد: در حال حاضر برای سفرهای زیارتی به عتبات عالیات از طریق فرودگاه زنجان در تلاش هستیم.

فرودگاه زنجان، یکی از فرودگاه‌های فعال ایران از نوع داخلی به شمار می رود که در مرکز استان زنجان واقع شده است. این فرودگاه از سال 1390 شروع به فعالیت کرده است که در حال حاضر پروازهای فرودگاه زنجان به مقصد مشهد انجام می شود. از خردادماه سال 92، پروژه توسعه باند فرودگاه زنجان آغاز شده است و با توجه به مصوبه دولت مبنی بر تبدیل فرودگاه زنجان به مرز هوایی اردیبهشت 91 نیز نخستین پرواز خارجی به مقصد عربستان برای انجام حج عمره انجام شد.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما