ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آغاز به کار رادیو گردشگر کیش

 

تور كيش هتل سيمرغ

رادیو گردشگر کیش در راستای اطلاع رسانی ، بسط صنعت گردشگری وانتقال پیامها ، انتقادات و پیشنهادات سازنده مسافران جزیره کیشو کیشوندان آغاز به کار نمود

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش اعلام نمود : رادیو گردشگر با پیام رسانی سریع   و ایجاد فضایی شاد و با نشاط برای گردشگران نقش به سزایی در  ارتقاء کیفیت خدمات گردشگری در کیش خواهد داشت .

او همچنین اضافه کرد :یکی ازبرنامه های این رادیو پخش پیامها  ،انتقادات گردشگران ازنحوه ارائه خدمات گردشگری در بخش های مختلف ،کیفیت میزبانی دراماکن پذیرایی ،اقامتی ،تفریحی وگردشگری جزیره کیش به همراه عرضه راهکارهای مناسب برای برطرف نمودن این مشکلات است وهرروزه نیز به بهترین منتقد که مفید ترین راهکار را نیزارائه داده هدیه 200هزار تومانی تعلق میگیرد .

ایشان همچنین  امیدواری کرد با فعالیت رادیو گردشگری به همراه ایجاد و توسعه زیرساختهای گردشگری  و برگزاری جشنواره ها ، جشنها و رویدادهای ورزشی ،آمار سالیانه ورود 1.5 میلیونی مسافران کیش افزایش یابد.

رادیو گردشگرصدا و سیمای مرکز کیش که به تازگی فعالیت خود را آغاز نموده ، هرروز ازساعت 8:30 تا 9:30 و هر شب از ساعت 20 تا 21 برنامه ها و رخدادهای  گردشگری جزیره کیش را به صورت زنده از رادیو کیش پخش می نماید .

 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما