پرسش: آدرس هتل پارمیدا کیش؟

تیموری 22/12/1393

پاسخ: با سلام. هتل پارمیدا یکی از هتل های چهار ستاره جزیره کیش می باشد. این هتل جنب مرکز تجاری کیش واقع شده و در سال 1393 بنا شده است. این هتل یکی از هتل های نوساز کیش محسوب می شود. موقعیت مکانی هتل به گونه ای است که میهمانان می توانند دسترسی راحت و مناسبی به مراکز خرید داشته باشند. اتاق های 1 تا 4 تخته و نیز سوییت های ا و 2 خوابه برای میهمانان در نظر گرفته شده است.

از امکانات این هتل می توان به اینترنت وایرلس در واحدها، کافی­ شاپ، باغ، مسیر پیاده روی، سالن کنفرانس، رستوران، پذیرش شبانه روزی، استخر، اسپا، جکوزی و... اشاره نمود.

آدرس : جزيره كيش، جنب مرکز تجاری، هتل پارمیدا

براي اطلاعات بيشتر در مورد نحوه سرويس دهي اين هتل پيشنهاد ميشود از نظر مسافران در مورد هتل پارمیدا كيش بازديد نماييد. 

 

 

هتل پارمیدا کیش

هتل پارمیدا کیش . نمای بیرونی


 

هتل پارمیدا کیش

هتل پارمیدا کیش . استخر هتل


 

 

دیدگاه‌ها  

#3 مهرداد 1394-11-22 10:44
درباره هتل پارمیدا کیش
جدای از کیفیت پایین صبحانه و اینکه اصلا 5 ستاره نبود و اتاقها هم اینترنت نداشت و سقفها پوسته کرده بود ، اگر خواستید به این هتل بروید به شدت از اشیای قیمتی تان مراقبت کنید ما در مورخ ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ یکساعت برای ناهار از اتاق خارج شدیم و وقتی برگشتیم حلقه همسرم به سرقت رفته بود. مدیر هتل هم در نهایت گفت ما مسئول وسایل مهمانان نیستیم ! و شما هر کاری که میتوانید بکنید.
مراتب را به اداره اماکن و سازمان هتلهای کیش هم اطلاع داده ام.
نقل قول کردن
#2 مهرداد 1394-11-22 09:42
اگر خواستید به این هتل بروید به شدت از اشیای قیمتی تان مراقبت کنید ما یکساعت برای ناهار از اتاق خارج شدیم و و قتی برگشتیم حلقه همسرم به سرقت رفته بود. مدیر هتل هم در نهایت گفت ما مسئول وسایل مهمانان نیستیم !
مراتب را به اداره اماکن و سازمان هتلهای کیش هم اطلاع داده ام.
در مورخ ۲۰ بهمن ۱۳۹۴
نقل قول کردن
#1 مهرداد 1394-11-22 08:58
اگر خواستید به این هتل بروید به شدت از اشیای قیمتی تان مرافبت کنید ما یکساعت برای ناهار از اتاق خارج شدیم و و قتی برگشتیم حلقه همسرم به سرقت رفته بود. مدیر هتل هم در نهایت گفت ما مسئول وسایل مهمانان نیستیم !
مراتب را به اداره اماکن و سازمان هتلهای کیش هم اطلاع داده ام.
در مورخ 20 بهمن 1394
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید