چاپ
دسته: تازه های کیش 93
بازدید: 1212
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بستري شدن مرتضي پاشایی

مرتضي پاشايي خواننده مطرح  موسيقي پاپ ايران روز آدينه با وخامت وضع جسماني‌اش به بخش آي سي يو بيمارستاني در تهران منتقل شد.

مرتضي پاشایی

 اين هنرمند جوان موسيقي ايران در ادامه مبارزه با بيماري سخت، از چند روز پيش در بيمارستان بستري شد و در وبسايت خود همزمان با شبهاي دهه اول محرم و عزاداري حسيني، خطاب به علاقمندانش نوشته بود: سلام برای ادامه درمانم یه چند روزی بیمارستانم. هر سال تو این شبها جایی بودم که دلم می خواست. امسال قسمت نشد. شما که می رین به یاد ما هم باشید. دوستتون دارم تا ابد. 

 

 

رضا صادقی هم در پيامي نوشته بود: سلام به همه دوستان جانم، توى اين شبهايى كه به هر بهانه ايي وصل ميشين اين جون با عشق و با هنر سرزمين رو دعا كنين، نميدونم چرا ولى امشب يكدفعه دلم براش دعا كرد.... مرتضى پاشايى يك جون با اخلاق كه من قلبا دوسش دارم و صميمانه دعا ميكنم امشب براش، شماها هم با درون صاف و زيباتون براش از خدا سلامتى و ارامش بخواهين..... امين. مرتضی پاشایی هم چنين به صادقي پاسخ داد: ممنون از رضا صادقی عزیزم امیدوارم هرجا که هست موفق و پیروز باشه. 
از سوي ديگر قاسم كويتي پور مداح و خواننده ترانه هاي حماسي و اجتماعي نيز آدينه شب در برنامه اي در شبكه 3 سيما از مردم خواست براي تندرستی مرتضي پاشايي دعا كنند.