هتل لند مارک دبی

هتل 3 ستاره لند مارک دبی در منطقه دیره، خیابان عمر بن خطاب و میدان الناصر بنا شده است. این هتل در مجموع از 168 اتاق تشکیل شده است. هتل لند مارک از نظر موقعیت قراگیری به سینما ، مراکز دیدنی و خرید نزدیک می باشد. روبروی هتل 2 ایستگاه اتوبوس وجود دارد همچنین به وسایل نقلیه عمومی مانند مترو نزدیک است. هتل با مرکز تجارت جهانی 15 دقیقه و مرکز خرید دبی مارینا 5 دقیقه پیاده فاصله دارد. رستوران هتل انواع غذاهای بین المللی را برای میهمانان سرو می کند.

 

امکانات هتل لند مارک استانبول:

رستوران، پذیرش شبانه روزی، فروشگاه، گاوصندوق، خدمات خانه داری، امکانات جله و ضیافت، لباسشویی، فکس و کپی، صرافی، مرکز بدنسازی، استخر روباز، سونا و...

 

 

هتل لند مارک دبی

هتل لند مارک دبی


 

هتل لند مارک دبی

لابی هتل لند مارک دبی


 

هتل لند مارک دبی

استخر هتل لند مارک دبی


 

هتل لند مارک دبی

رستوران هتل لند مارک دبی


 

هتل لند مارک دبی

اتاق هتل لند مارک استانبول


 

هتل سوریا استانبول

هتل 3 ستاره سوریا استانبول در منطقه لاللی استانبول بنا شده است. این هتل با فرودگاه آتاتورک 15 کیلومتر فاصله دارد. ایستگاه مترو به این هتل نزدیک می باشد. هتل سوریا با مرکز خرید  Ordu 3 کیلومتر و با Laleli Kizilay 330 متر فاصله دارد. این هتل در مجموع از 57 اتاق تشکیل شده است. همه اتاق های این هتل به اینترنت وایرلس مجهز می باشد.

 

امکانات هتل سوریا استانبول:

رستوران، پذیرش شبانه روزی، لباسشویی، خشکشویی، اتوکشی، صبحانه در اتاق، صرافی، فکس و کپی، کرایه اتومبیل، آسانسور، گاوصندوق، انبار بار و چمدان، تهویه، بار، گرمایش، بازی دارت و...

 

 

هتل سوریا استانبول


 

لابی هتل سوریا استانبول


 

اتاق هتل سوریا استانبول


 

اتاق هتل سوریا استانبول


 

 

 

 

هتل بودو استانبول

هتل 3 ستاره بدو استانبول در منطقه آکسارای بنا شده است. این هتل در مجموع 46 اتاق دارد. فاصله فرودگاه آتاتورک تا این هتل 15 کیلومتر می باشد. بازار بزرگ استانبول در فاصله 10 دقیقه ای از هتل بدو قرار گرفته است. این هتل مجهز به اینترنت وایرلس رایگان می باشد. صبحانه هتل به صورت بوفه می باشد.

 

امکانات هتل بدو استانبول:

رستوران، پذیرش شبانه روزی، آسانسور، گاوصندوق، انبار بار و چمدان، تهویه، گرمایش، بار، ترانسفر فرودگاهی، لباسشویی، خشکشویی، اتوکشی، صبحانه در اتاق، صرافی، فکس و کپی، کرایه اتومبیل و...

 

 


هتل بودو استانبول


 

هتل بودو استانبول


 

رستوران هتل بودو استانبول


 

هتل بودو استانبول


 

هتل بیربی استانبول

هتل 3 ستاره بیربی استانبول در منطقه شهزاده باشی بنا شده است. این هتل در مجموع از 32 اتاق و 70 تختخواب تشکیل شده است. در 15 کیلومتری این هتل فرودگاه آتاتورک واقع شده است. میدان تقسیم استانبول 4 کیلومتر با این هتل فاصله دارد. بازار بزرگ استانبول در فاصله 5 دقیقه ای از این هتل قرار گرفته است. فاصله اماکن تاریخی کاخ توپکاپی 15 دقیقه، موزه سانتا صوفیا 12 دقیقه، مسجد سلطان احمد 13 دقیقه می باشد.

 

امکانات هتل بیربی استانبول:

پذیرش شبانه روزی، تهویه، گرمایش، بار، مینی بار، تلویزیون، تلفن، حمام و...

 

 


هتل بیربی استانبول


 

رستوران هتل بیربی استانبول


 

لابی هتل بیربی استانبول


 

هتل بیربی استانبول


 

اتاق هتل بیربی استانبول


 

هتل بابیل استانبول

هتل 3 ستاره بابیل استانبول در منطقه ینی کاپی بنا شده است. این هتل در مجموع از 53 اتاق و 2 سوییت تشکیل شده است. هتل با فرودگاه آتاتورک 15 کیلومتر فاصله دارد. اتاق های هتل مشرف به دریای مرمره می باشد. این هتل با ایستگاه مترو 1 کیلومتر، با قصر توپکاپی 1 کیلومتر و با بازار بزرگ 500 متر فاصله دارد.

 

امکانات هتل بابیل استانبول:

رستوران، آرایشگاه، بار، پارکینگ، لاندری، فروشگاه، صندوق امانات، تهوی، گرمایش، گاوصندوق، مینی بار، کافی شاپ و...

 

 


هتل بابیل استانبول


 

رستوران هتل بابیل استانبول


 

لابی هتل بابیل استانبول


 

اتاق هتل بابیل استانبول