کیش برای  میزبانی  بازی های غرب آسیا معرفی شد


 

تور كيش هتل مارينا پارك

 

 

 

 

 

 

 

 

کمیته ملی المپیک کشورمان اعلام نمود ، جزیره کیش را برای میزبانی بازیهای غرب آسیا معرفی کرده است .  روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش طی خبری منتشر کرد که ، دبیرکل کمیته ملی المپیک با ذکر  اینکه جزیره کیش را برای میزبانی بازیهای غرب آسیا در سال 2014 معرفی نموده ایم خاطر نشان کرده : مسئولان فدراسیون غرب آسیا آبان ماه امسال  برای بررسی وضعیت امکانات جزیره کیش برای میزبانی رقابت ها از کیش بازدید خواهند نمود .

 این مقام مسئول  که برای شرکت در دوره 15 ام  مجمع عمومی فدراسیون بازیهای غرب آسیا و یازدهمین جلسه هیات اجرایی آن در کویت به سر میبرد اضافه کرده : تعامل  هر چه افزون تر  کشورهای منطقه در زمینه  ورزش، شرکت مقتدرانه  کشورهای عضو در مسابقات  آسیایی و جهانی مانند  نوجوانان و جوانان، بازیهای ساحلی، سالنی ، بازیهای آسیایی ای همانند  و پوکت تایلند، همکاری با تلویزیون و رسانه های ملی و منطقه ای در امر ورزش و گزارش مالی فدراسیون غرب آسیا از مهمترین مباحث این سفر بود .

 دبیرکل کمیته ملی المپیک، اضافه کرده که : ما برای میزبانی این بازیها که بناست  سال93  برگزار شود، اعلام آمادگی کردیم که این قضیه  مورد استقبال کشورهای عضو فدراسیون غرب آسیا قرار گرفت و برای همین  جزیره کیش که از امکانات خوبی نیز برخوردار است برای میزبانی این رقابت ها معرفی گردید  و تصمیم گرفته شد  مسئولان و نمایندگان فدراسیون غرب آسیا برای بازدید از امکانات این جزیره آبان ماه از  جزیره کیش بازدید نمایند .

ایشان همچنین خاطر نشان کرده اند که : بی شک  برپایی  بازیهای غرب آسیا نقش فراوانی در رشد ورزش های کشورهای منطقه خواهد داشت و باید این فدراسیون را بیشتر به آسیا بشناسانیم و قرار است بعد از بازدید نمایندگان فدراسیون غرب آسیا از جزیره کیش گزارشی در خصوص وضعیت، امکانات و نحوه  برگزاری بازیها و تعداد رشته های ورزشی برای ریاست فدراسیون غرب آسیا ارسال تا در این زمینه تصمیم گیری میشود . 

انجام مسابقات ورزشي در اين سطح ميتواند به رونق فراوان صنعت گردشكری کیش منجر شود . رييس سازمان منطقه آزاد كيش نيز چندي پيش از  تمركز اين سازمان بر گردشگري ورزشي خبر داده بود . اين اتفاق ميتواند صنعت گردشگری و تور کیش را رونق چند برابری ببخشد . 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما