چاپ
دسته: تازه های کیش
بازدید: 489
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نشست اساتید و دانشجویان دوره بیست و هشتم دافوس آجا با معاون عمرانی سازمان منطقه آزاد کیش

 

نشست اساتید و دانشجویان دوره بیست و هشتم دافوس آجا با معاون عمرانی سازمان منطقه آزاد کیش

 

اساتید و دانشجویان دوره بیست و هشتم دافوس آجا با معاون عمرانی سازمان منطقه آزاد کیش دیدار و به مذاکره پرداختند.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، مصطفی خانزادی در این دیدار با توجه به اهمیت بهره گیری از قوانین شرعی و عرفی کشور به عنوان ظرفیتی برای مجذوب کردن گردشگران داخلی و مسلمانان کشورهای مختلف ظهار داشت: جزیره کیش می تواند جزیره ای امن و آرام برای مردم کشورمان و مسلمانان کشورهای دیگر باشد و خانواده ها از تفریحات سالم این جزیره لذت ببرند.

همچنین مصطفی خانزادی معاون عمرانی سازمان منطقه آزاد کیش در ادامه اضافه نمود: ایجاد فضای صمیمی و دوستانه فرهنگی بین سازمان ها و ادارات دولتی و خصوصی کیش یکی از اقدامات ارزشمند دکتر انصاری لاری است و تلاش شده گردشگران در جزیره کیش با فضای فرهنگی و اخلاقی شایسته ای مواجه شوند.

مصطفی خانزادی متذکر شد: بهره مندی از نیروی انسانی توانمند و کارآمد یکی از فعالیت های سازمان منطقه آزاد کیش است و جزیره کیش برای پیشرفت احتیاج به افرادی متخصص و مرتبط با شغل های گوناگون دارد تا علاوه بر قسمت های سخت افزاری در قسمت های نرم افزاری هم بتوانند خدماتی را به گردشگران تور کیش ارائه دهند.

معاون عمرانی سازمان منطقه آزاد کیش اظهار داشت: در بخش عمرانی و اجرای پروژه ها سعی می کنیم با سرعت بخشیدن به عملیات ساخت، کنترل دقیق پروژه ها و اقدامات عمرانی به عنوان الگویی برای کشور مطرح شویم. همچنین در ادامه با بیان اینکه رویکرد جزیره کیش از ساخت و ساز مسکونی به توسعه گردشگری تغییر یافته است اضافه نمود: میزان جمعیت کیش و سکونت در این جزیره باید بنا بر طرح جامع باشد تا این جزیره مرجانی از اهداف و فعالیت هایش دور نماند.

مصطفی خانزادی طرح جامع کیش را اساس تمهیدات انجام شده برشمرد و اظهار کرد: ادامه منوال توسعه کیش و رفع معضلات داخلی این جزیره همزمان توسط مسئولان حوزه های مختلف در حال پیگیری است. یکی از برنامه های اجرایی دکتر انصاری لاری کاهش هزینه ها بوده است و کاهش سی درصدی هزینه های سفر به کیش با هدف ایجاد فضای رقابتی از طرح های اجرا شده در چند ماه اخیر بوده است.

شایان ذکر  است اساتید و دانشجویان دوره بیست و هشتم دافوس آجا در سفر به جزیره کیش از بخش های مختلف گردشگری این جزیره بازدید کردند.