چاپ
دسته: تازه های کیش
بازدید: 1034
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مسابقه مهیج آماده باش در جزیره کیش کلید خورد

 

مسابقه مهیج آماده باش در جزیره کیش کلید خورد

 

مکان های گردشگری و تفریحی جزیره کیش محل اجرا و تصویربرداری مسابقه آماده باش ویژه نوجوانان برای پخش در شبکه امید است.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، این مسابقه پنجاه و دو قسمتی با تیم کارگردانی ساسان گلستانه، سعید دریا و امید خسروی، تهیه کنندگی غلامرضا بختیاری، مدیر تولید و برنامه ریزی آفرین کلهر و با اجرای کامبیز دیزباز در جزیره کیش در حال ضبط است.

هر قسمت از این مسابقه در سی دقیقه برای پخش در شبکه سراسری امید تدوین می شود و شرکت کنندگان نوجوانان رده سنی دوازده تا هجده سال هستند که در بخش های سخت و دشوار با هم مسابقه می دهند.

نوجوانان شرکت کننده پیش از مسابقه بعد از آموزش در بیست و شش رشته از جمله غواصی، راپل، تی رو، بقا در طبیعت و ورزش های آبی آموزش می بینند و بعد از آموزش به شش گروه هشت نفره تقسیم می شوند و در مکان های تفریحی کیش از قبیل سافاری، پارک آبی، پارک دلفین، مجموعه دریایی مارینا و سایر مکان های گردشگری کیش مسابقه می دهند.

مسابقه آماده باش از هجدهم شهریور ماه روزهای شنبه تا چهارشنبه در شبکه امید بر روی آنتن می رود. هدف از اجرای این مسابقه مهیج، تقویت روح، جسم و ذهن نوجوانان و همچنین معرفی جذابیت های گردشگری کیش نیز می باشد.

شایان ذکر است، نوجوانان علاقمند شرکت در این مسابقه از سراسر کشور می توانند با مراجعه به سایت شبکه تلویزیونی امید t.me/Tvamaehbash جهت ثبت نام اقدام کنند.