چاپ
دسته: تازه های گردشگری کیش
بازدید: 2550
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شب گردی در جزیره کیش

 

شب گردی در جزیره کیش

 

هنگامی که خورشید از دریای نیلگون خلیج فارس غروب می کند شب زیبایی هر چه تمام خود را به نمایش می گذارد. شب های کیش آرام و سرشار از خاطراتی است که در ذهنتان حک خواهد شد.

گردشگران در یک روز داغ در جزیره زیبای کیش می توانند به فعالیت های متنوع و متفاوتی نظیر شنا، برنزه شدن زیر‌ آفتاب، تفریحات آبی نظیر جت اسکی، بادی مارینا، حمام آفتاب، پاراسل، فلای بورد، اسکوتر زیر دریایی، غواصی، باگی، شاتل، بازدید از دیدنیهای جذاب، خرید از بازارهای کیش و ..... بپردازند.

گشت و گذار در کیش و یا بازدید از برخی دیدنیهای جزیره کیش در شب ها حال وهوای دیگری دارد بطوریکه قابل وصف نمی باشد.

در ماه های گرم سال شب های کیش هوای خنکی دارد که با نسیم دلنشینی همراه است و سبب می شود تا به دور از آفتاب سوزان جزیره، با خیال راحت به گشت و گذار در سطح جزیره بپردازید.

قدم زدن در سطح جزیره و در کنار آب‌ های خلیج فارس و لذت بردن از مناظر اطراف یکی از تفریحات بیشتر گردشگران تور کیش به شمار می رود. همچنین گشت و گذار با موتور و یا دوچرخه جزیره لحظات فراموش نشدنی را برایتان رقم خواهد زد.

اگر تمایلی به پیاده روی ندارید می توانید به اسکله هایی که در فاصله کمی از سواحل کیش ساخته شده بروید و خود را میهمانان یک نوشیدنی خنک بی نظیر در کافه و رستوران های اطراف اسکه کنید.

گردشگرانی که به دنبال مکان های آرام و دنج هستند و مایلند اوقات فراغت خود را به دور از شلوغی سپری کنند قطعا رفتن به اسکله و تماشای چشم انداز زیبای جزیره، تماشای چراغ‌ های سوسو زن از روی اسکله ها، تاریکی شب، صدای گیتاری که گاهی به گوش می رسد، ستاره های درخشان، صدای امواج و آوای مرغان دریایی و .... بسیار لذت بخش خواهد بود. توصیه ی می کنیم چشم های خود را ببندید و به صدای آرامش بخش برخورد آب به اسکله و صخره ها گوش فرا دهید که قطعا تجربه به یاد ماندنی را برایتان ایجاد خواهد کرد.

 

شب گردی در جزیره کیش

 

اسکله تفریحی و پارک های ساحلی بهترین مکان ها برای گذراندن اوقات در کنار خانواده و دوستان و به راه انداختن منقل در کنار ساحل روی آتیش است.

از دیگر تفریحاتی که در شب های کیش می توان انجام داد شامل:

- گشت دور جزیره کیش: از ساعت 3 بعد از ظهر تا 7 بعد از ظهر گشت دور جزیره کیش آغاز می شود. ماشین های گشت شهری حدود ساعت 3 بعد از ظهر گرشگران تور کیش را از مقابل هتل سوار می کند و به بازدید از شهر زیرزمینی کاریز، درخت سبز و شهر باستانی حریره می پردازند. هنگام غروب خورشید نیز از کشتی یونانی بازدید خواهید کرد که قطعا این کشتی به هنگام غروب آفتاب منظره ی فوق العاده ای را ایجاد می کند که زمینه را برای عکس گرفتن فراهم می سازد. در انتهای گشت شهری نیز از مرکز خرید پدیده کیش دیدن می کنید.

 

شب گردی در جزیره کیش

 

- برنامه زنده شبانه: جنگ ‌های شبانه کیش از تفریحات شبانه جزیره زیبای کیش به شمار می رود که هر شب از ساعت 9 شب شروع می‌ شود و تا بامداد ادامه دارد. جزیره کیش رستوران های متعدد و بسیاری دارد که برخی اجرای موسیقی زنده و یا برنامه‌ های شاد و هیجان انگیزی علاوه سرو غذا ارائه می دهند. قیمت این رستوران‌ ها نسبت به سایر رستوران ‌های کیش گران است. بلیط این برنامه‌ ها را می ‌توانید از هتل‌ های اقامتی خود و یا از سایت‌ های معتبر تهیه کنید.

-بوئینگ مریم کیش: بولینگ مریم یک کلوب ورزشی و تفریحی هیجان انگیز است که در فاصله ی کوتاهی از اسکله تفریحی جزیره کیش قرار گرفته است.

 

شب گردی در جزیره کیش

 

- صرف شام روی کشتی: در جزیره کیش چند کشتی وجود دارد که برنامه های شادی و خاطره انگیزی را برای گردشگران رقم می زنند. صرف شام بر روی کشتی به همراه گوش سپردن به موسیقی زنده بر روی دریای خلیج فارس قطعا لذت بخش خواهد بود. این کشتی ها از ساعت 7 شب به بعد آماده ارائه خدمات خود می باشد و از اسکله تفریحی جزیره حرکت می کنند.

 

شب گردی در جزیره کیش