چاپ
دسته: تازه های گردشگری کیش
بازدید: 1535
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی با اولین هتل دریایی ایران

هتل ترنج کیش نخستین هتل دریایی در خاورمیانه به شمار می رود که 5 ستاره بوده و در شمال غربی جزیره کیش قرار گرفته است. هتل ترنج کیش دارای دو مجموعه خشکی و روی دریا است که به صورت ویلاهای به هم پیوسته تاسیس شده است. اتاق‌های هتل ترنج کیش از طریق اسکله‌های چوبی به یکدیگر دسترسی دارند.

 

آشنایی با اولین هتل دریایی ایران

 

هتل ترنج کیش متشکل از 100 سوئیت در اندازه های مختلف است که تمامی آن ها بر روی دریا قرار گرفته اند. سوئیت های این هتل دارای کف شیشه ای هستند که به گردشگران تور کیش این فرصت را می دهد تا از درون اتاق، کف دریا را تماشا کنند.

بالکن اختصاصی از دیگر ویژگیهایی است که برای این هتل در نظر گرفته شده است.

سوئیت های این هتل دارای یک اسکله چوبی با طول 1 کیلومتر می باشد که بهم متصل شده اند. واحدهای این مجموعه از ابعاد 40 متری، 60 متری و 120 متری برخوردار هستند.

امکانات هتل ترنج کیش

هتل ترنج کیش از هتل های هم رده خود یک سر و گردن بیشتر دارد. و از تمامی امکانات رفاهی برخوردار می باشد که از جمله می توان به کافی شاپ ساحلی، لمکده ساحلی، آتلیه عکاسی، اتاق بازی، روم سرویس، میز بیلیارد، فوتبال دستی، سالن اسپا، خدمات لاندری، کانتر گردشگری، اجاره خودرو و … اشاره نمود. همچنین رستوران خورشیدی این هتل که بر روی دریا قرار گرفته است، قطعا لحظات به یاد ماندنی را برای میهمانان تور کیش رقم خواهد زد چراکه صرف یک وعده غذا با وجود کف های شیشه ای تجربه ای فوق العاده ای خواهد بود.

سرویس روزانه به مراکز خرید کیش از دیگر ویژگیهای این هتل است که برای رفاه حال میهمانان در نظر گرفته شده است.

 

آشنایی با اولین هتل دریایی ایران

 

برای حمل و نقل مسافران تور کیش از ماشین های گلف استفاده می شود. برای جابجایی وسایل روزمره و مورد نیاز اتاق ها نیز از ماشین های ترولی گلف مورد استفاده قرار می گیرد.

ساخت دو جزیره مصنوعی برای جذب پرندگان مهاجر از اقدامات جالب هتل ترنج کیش که نمای بسیار زیبایی به این هتل بخشیده است.

موقعیت هتل ترنج کیش

هتل ترنج کیش در منطقه ای واقع شده که از اکوسیستم کاملا طبیعی برخوردار است. این هتل در شمال غربی این جزیره قرار گرفته است. موقعیت جغرافیایی و شیوه ساخت این هتل به گونه ای است که منظره ای فوق العاده زیبایی از غروب خورشید، دریا، امواج و مرجان ها و … برای گردشگران تور کیش فراهم کرده است.

مهندسین و مشاوران ساخت این هتل سعی داشته اند که هیچ صدمه ای به محیط زیست وارد نشود، و از میهمانان خواسته می شود تا مسائل محیط زیستی را رعایت کنند.

 

آشنایی با اولین هتل دریایی ایران